Newsello.pl

Elizabeth i jej ogród – szansa na wygranie wyjątkowej książki!

Elizabeth i jej ogród – szansa na wygranie wyjątkowej książki!

Opowieść Angielki, która pokochała Pomorze. Książka jest równocześnie fascynującym pamiętnikiem namiętnej ogrodniczki, która tworzy swój mały raj wśród pomorskich kartofli, łubinu i łanów zboża...

Aby zyskać szansę na wygraną tej niezwykłej książki, wystarczy, że odpowiecie na nasze pytanie konkursowe! Pamiętajcie tylko – konkurencja nie śpi, więc niech wasze odpowiedzi będą jak najbardziej ciekawe :)

Opis książki

Był marzec 1896 roku. Na szczecińskim dworcu, który do dzisiaj niewiele się zmienił, wysiada z pociągu hrabina von Arnim i jej mąż. Czeka na nich powóz, którym jadą do pomorskich włości hrabiego, do wsi Nassenheide. Jest w zwyczaju, by nową szkołę otwierała żona dziedzica. Później Elizabeth idzie na samotny spacer do opuszczonego ogrodu. „Nie wiem, czy to zapach mokrej ziemi a może zbutwiałych liści przypomniał mi nagle dzieciństwo i wszystkie szczęśliwe dni, które przeżyłam w ogrodzie”.

W autobiograficznej powieści dowcipnie i z lekką ironią opisała codzienność pomorskiej wsi.

Przeżyłam liczne rozczarowania, ale chyba się już dużo nauczyłam. Pokora i upór są prawie tak samo konieczne w ogrodnictwie jak deszcz i słońce, a każde niepowodzenie musi być odskocznią do uzyskania pożądanych rezultatów.

Pytanie konkursowe

Gdzie najlepiej Ci się wypoczywa? Opisz i uzasadnij.

Podpowiedź

Każdy potrzebuje chwili dla siebie, by odciąć się od codziennych trosk i obowiązków. Niektórzy wyruszają w góry, inni nad morze, a jeszcze inni zostają w domu. Jaki jest Twój sposób na odpoczynek? Gdzie spędzasz czas wolny i co pozwala ci wtedy naładować baterie? Opowiedz nam o tym!

Nagroda

3x książka "Elizabeth i jej ogród" autorstwa Elizabeth von Arnim od wydawnictwa MG. Każdy zwycięzca otrzyma jeden egzemplarz!

Liczba zwycięzców: 3

Zakończenie konkursu

wtorek, 20 marca 2018, 12:00

Lista zwycięzców

 • - Hanna Jankowska , 608***344 (Książka "Elizabeth i jej ogród" autorstwa Elizabeth von Arnim od wydawnictwa MG.)
 • - Joanna Mazurkiewicz , 914***144 (Książka "Elizabeth i jej ogród" autorstwa Elizabeth von Arnim od wydawnictwa MG.)
 • - Jolanta Prusakowska , 692***464 (Książka "Elizabeth i jej ogród" autorstwa Elizabeth von Arnim od wydawnictwa MG.)

Odbiór nagrody

kurier (Zwycięzców prosimy o podanie danych do przesyłki w odpowiedzi na maila informującego o wygranej celem wysłania nagrody. Dane te mogą być przekazane do Organizatora konkursu, który to bezpośrednio te nagrody będzie wysyłał.)

Regulamin

 1. Przy wyborze zwycięzców, oceniane będą wszystkie nadesłane odpowiedzi.
 2. Każdy może udzielić TYLKO jednej odpowiedzi w danym konkursie, chyba że treść konkursu stanowi inaczej.
 3. Dopuszczalne jest wzięcie udziału w większej liczbie konkursów.
 4. O wygranej informujemy drogą mailową oraz publikujemy listę zwycięzców w treści konkursu, chyba że treść konkursu stanowi inaczej.
 5. Informacja o sposobie odbioru nagrody znajduje się w treści konkursu.
 6. Jeśli wiesz, że nie będziesz w stanie odebrać nagrody - poinformuj nas o tym mailowo konkursy@newsello.pl. Nagroda zostanie ponownie rozlosowana/przyznana.
 7. Na odbiór nagród, bądź poinformowanie nas o wysyłce nagrody za pośrednictwem poczty masz 7 dni roboczych od dnia publikacji listy zwycięzców, chyba że treść konkursu stanowi inaczej.
 8. Adres do wysyłki nagrody należy podać w mailu zwrotnym informującym o wygranej.

Powodzenia!
Newsello.pl