Newsello.pl

Fatum Elizabeth – wygraj podwójne zaproszenia do Cinema City!

Fatum Elizabeth – wygraj podwójne zaproszenia do Cinema City! [fot. IMDb]

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie, w którym do wygrania są podwójne zaproszenia, do wykorzystania w dniach 20-23 sierpnia 2018 w dowolnym kinie Cinema City na terenie całej polski, na seans "Fatum Elizabeth", jednej z najgorętszych i najmroczniejszych premier tego roku!

By wziąć udział w konkursie, będziecie musieli odpowiedzieć na nasze pytanie konkursowe. Pamiętajcie tylko, konkurencja nie śpi, więc niech wasze odpowiedzi będą jak najciekawsze :)

Powodzenia!

Szczegóły o filmie poznacie, po kliknięciu w powyższe zdjęcie :)

 

Pytanie konkursowe

Motyw szalonego naukowca – w jakim dziele został Twoim zdaniem najlepiej wykorzystany? Uzasadnij!

Podpowiedź

Może tutaj znajdziesz inspirację? https://kino.dlastudenta.pl/artykul/najbardziej-szaleni-naukowcy-w-historii-kina,120562.html

Nagroda

Podwójne zaproszenie na seans "Fatum Elizabeth" do wykorzystania w dniach 20-23 sierpnia 2018 w dowolnym kinie Cinema City na terenie Polski

Liczba zwycięzców: 5

Zakończenie konkursu

piątek, 17 sierpnia 2018, 12:00

Lista zwycięzców

 • - Monika Cyculeńko , 724***187 (Podwójne zaproszenie na seans "Fatum Elizabeth" do wykorzystania w dniach 20-23 sierpnia 2018 w dowolnym kinie Cinema City na terenie Polski)
 • - Paulina Małycha , 667***196 (Podwójne zaproszenie na seans "Fatum Elizabeth" do wykorzystania w dniach 20-23 sierpnia 2018 w dowolnym kinie Cinema City na terenie Polski)
 • - Agnieszka Osińska , 661***888 (Podwójne zaproszenie na seans "Fatum Elizabeth" do wykorzystania w dniach 20-23 sierpnia 2018 w dowolnym kinie Cinema City na terenie Polski)
 • - Łukasz Żeleźny , 727***808 (Podwójne zaproszenie na seans "Fatum Elizabeth" do wykorzystania w dniach 20-23 sierpnia 2018 w dowolnym kinie Cinema City na terenie Polski)
 • - Krzysztof Bryzik , 693***016 (Podwójne zaproszenie na seans "Fatum Elizabeth" do wykorzystania w dniach 20-23 sierpnia 2018 w dowolnym kinie Cinema City na terenie Polski)

Odbiór nagrody

e-mail (Szczegóły dotyczące wygranej oraz instrukcję wykorzystania wejściówek przekażemy poprzez wiadomość email.)

Regulamin

 1. Przy wyborze zwycięzców, oceniane będą wszystkie nadesłane odpowiedzi.
 2. Każdy może udzielić TYLKO jednej odpowiedzi w danym konkursie, chyba że treść konkursu stanowi inaczej.
 3. Dopuszczalne jest wzięcie udziału w większej liczbie konkursów.
 4. O wygranej informujemy drogą mailową.
 5. Informacja o sposobie odbioru nagrody znajduje się w treści konkursu.
 6. Po rozwiązaniu konkursu zostanie opublikowana lista zwycięzców, gdzie podane będzie imię i nazwisko oraz fragment numeru telefonu.
 7. Jeśli wiesz, że nie będziesz w stanie odebrać nagrody - poinformuj nas o tym mailowo konkursy@newsello.pl. Nagroda zostanie przyznana komuś innemu.
 8. Na odbiór nagród, bądź poinformowanie nas o wysyłce nagrody za pośrednictwem poczty masz 7 dni roboczych od dnia publikacji listy zwycięzców, chyba że treść konkursu stanowi inaczej.
 9. Adres do wysyłki nagrody należy podać w mailu zwrotnym informującym o wygranej.

Powodzenia!
Newsello.pl