Newsello.pl

Kino polskie – kulturalny pakiet czeka na ciebie!

Kino polskie – kulturalny pakiet czeka na ciebie!

Nie pamiętacie już nawet kiedy ostatnio obejrzeliście jakiś dobry film? Nie wiecie co czytać? W kółko odsłuchujecie te same, ulubione kawałki? Cóż, mam coś co powinno Wam się spodobać!

W natłoku codziennych obowiązków, zdarza nam się zapomnieć o tym, by na chwilę odetchnąć i naładować baterie... dlatego teraz, specjalnie dla was mamy specjalne pakiety kulturalne!

Co jakiś czas, na naszym portalu odbywać się będą specjalne konkursy, w których do wygrania będą pakiety filmów, książek lub płyt muzycznych!

W tej edycji, mamy dla was 2 filmowe pakiety "Kino polskie", w skład których wchodzą:

 • Botoks (2017)
 • Człowiek z magicznym pudełkiem (2017)
 • Zgoda (2017)

By móc zdobyć jeden z nich, będziecie musieli odpowiedzieć na nasze pytanie konkursowe! Pamiętajcie tylko, konkurencja nie śpi, więc niech wasze odpowiedzi będą jak najciekawsze :)

Powodzenia!

Pytanie konkursowe

Co sprawia, że regularnie odwiedzasz jakiś portal?

Podpowiedź

Każdy z nas to zna – powrót do domu i natychmiastowe uruchomienie kilku zakładek z ulubionymi stronami. Co Cię tam tak przyciąga? Dlaczego regularnie tam wracasz? Opowiedz nam o tym!

Nagroda

2x pakiet filmowy KINO POLSKIE. Każdy zwycięzca otrzyma tylko jeden pakiet!

Liczba zwycięzców: 2

Zakończenie konkursu

wtorek, 27 marca 2018, 12:00

Lista zwycięzców

 • - Łukasz Lorenc , 883***033 (Pakiet filmowy KINO POLSKIE: "Botoks" (2017), "Człowiek z magicznym pudełkiem" (2017), "Zgoda" (2017).)
 • - Katarzyna Worsztynowicz , 780***456 (Pakiet filmowy KINO POLSKIE: "Botoks" (2017), "Człowiek z magicznym pudełkiem" (2017), "Zgoda" (2017).)

Odbiór nagrody

osobiście, poczta (nagrody do odebrania w siedzibie portalu, ul. Aleksandra Ostrowskiego 7, I piętro, sektor E, pokój 316 we Wrocławiu. Do zwycięzców spoza Wrocławia nagrody wyślemy na adres podany w mailu zwrotnym.)

Regulamin

 1. Przy wyborze zwycięzców, oceniane będą wszystkie nadesłane odpowiedzi.
 2. Każdy może udzielić TYLKO jednej odpowiedzi w danym konkursie, chyba że treść konkursu stanowi inaczej.
 3. Dopuszczalne jest wzięcie udziału w większej liczbie konkursów.
 4. O wygranej informujemy drogą mailową.
 5. Informacja o sposobie odbioru nagrody znajduje się w treści konkursu.
 6. Jeśli wiesz, że nie będziesz w stanie odebrać nagrody - poinformuj nas o tym mailowo konkursy@newsello.pl. Nagroda zostanie przyznana komuś innemu.
 7. Na odbiór nagród, bądź poinformowanie nas o wysyłce nagrody za pośrednictwem poczty masz 7 dni roboczych od dnia publikacji listy zwycięzców, chyba że treść konkursu stanowi inaczej.
 8. Adres do wysyłki nagrody należy podać w mailu zwrotnym informującym o wygranej.

Powodzenia!
Newsello.pl