Newsello.pl

Kobieca Moc – kulturalny pakiet czeka na Ciebie!

Kobieca moc – kulturalny pakiet czeka na Ciebie!

Nie pamiętacie już nawet kiedy ostatnio obejrzeliście jakiś dobry film? Nie wiecie co czytać? W kółko odsłuchujecie te same, ulubione kawałki? Cóż, mam coś co powinno Wam się spodobać!

W natłoku codziennych obowiązków, zdarza nam się zapomnieć o tym, by na chwilę odetchnąć i naładować baterie... dlatego teraz, specjalnie dla was mamy specjalne pakiety kulturalne!

Co jakiś czas, na naszym portalu odbywać się będą specjalne konkursy, w których do wygrania będą pakiety filmów, książek lub płyt muzycznych!

W tej edycji, mamy dla was 3 mieszane pakiety "Kobieca Moc", w skład których wchodzą:

 • Film Atomic Blonde (2017)
 • Audiobook Ja, diablica (2010)

By móc zdobyć jeden z nich, będziecie musieli odpowiedzieć na nasze pytanie konkursowe! Pamiętajcie tylko, konkurencja nie śpi, więc niech wasze odpowiedzi będą jak najciekawsze :)

Powodzenia!

Pytanie konkursowe

Opowiedz o swojej ulubionej kobiecej postaci!

Podpowiedź

Filmy, gry, książki... gdziekolwiek, kiedykolwiek pojawiła się postać kobieca, która przykuła Twoją szczególną uwagę, czy to główna, czy poboczna – opowiedz, co było w niej takiego niezwykłego!

Nagroda

Pakiet kulturalny "Kobieca moc" – Film "Atomic Blonde" (2017), Audiobook "Ja, diablica" (2010).

Liczba zwycięzców: 3

Zakończenie konkursu

czwartek, 17 maja 2018, 12:00

Lista zwycięzców

 • - Aneta Badura , 695***456 (Pakiet kulturalny "Kobieca moc" – Film "Atomic Blonde" (2017), Audiobook "Ja, diablica" (2010).)
 • - Magdalena Argasińska , 504***691 (Pakiet kulturalny "Kobieca moc" – Film "Atomic Blonde" (2017), Audiobook "Ja, diablica" (2010).)
 • - Leszek Mizgała , 343***053 (Pakiet kulturalny "Kobieca moc" – Film "Atomic Blonde" (2017), Audiobook "Ja, diablica" (2010).)

Odbiór nagrody

osobiście, poczta (nagrody do odebrania w siedzibie portalu, ul. Aleksandra Ostrowskiego 7, I piętro, sektor E, pokój 316 we Wrocławiu. Do zwycięzców spoza Wrocławia nagrody wyślemy na adres podany w mailu zwrotnym)

Regulamin

 1. Przy wyborze zwycięzców, oceniane będą wszystkie nadesłane odpowiedzi.
 2. Każdy może udzielić TYLKO jednej odpowiedzi w danym konkursie, chyba że treść konkursu stanowi inaczej.
 3. Dopuszczalne jest wzięcie udziału w większej liczbie konkursów.
 4. O wygranej informujemy drogą mailową.
 5. Informacja o sposobie odbioru nagrody znajduje się w treści konkursu.
 6. Jeśli wiesz, że nie będziesz w stanie odebrać nagrody - poinformuj nas o tym mailowo konkursy@newsello.pl. Nagroda zostanie przyznana komuś innemu.
 7. Na odbiór nagród, bądź poinformowanie nas o wysyłce nagrody za pośrednictwem poczty masz 7 dni roboczych od dnia publikacji listy zwycięzców, chyba że treść konkursu stanowi inaczej.
 8. Adres do wysyłki nagrody należy podać w mailu zwrotnym informującym o wygranej.

Powodzenia!
Newsello.pl