Newsello.pl

Ladies Night: Jestem Najlepsza. Ja, Tonya. 3 podwójne bilety do Cinema City!

Ladies Night: Jestem Najlepsza. Ja, Tonya. 3 podwójne bilety do Cinema City!

Ladies Night!

Zobacz gwiazdę „Wilka z Wall Street” – Margot Robbie w roli Tonyi Harding, jednej z największych skandalistek w historii sportu. Podczas najbliższej edycji Ladies Night zostanie pokazany przedpremierowo hit „Jestem najlepsza. Ja, Tonya”. Dodatkowo na wszystkie Panie czekają liczne konkursy z atrakcyjnymi nagrodami oraz powitalne upominki.

Impreza odbędzie się już już 22 lutego i specjalnie dla was, dajemy możliwość wygrania 3 podwójne zaproszenia na Ladies Night w Cinema City Wrocław Korona. Wystarczy, że odpowiecie na nasze pytanie konkursowe, a wasza odpowiedź najbardziej spodoba się naszej redakcji ;)

I, Tonya

„Jestem najlepsza. Ja, Tonya” to opowieść na faktach. Tonya Harding, amerykańska mistrzyni łyżwiarstwa figurowego, znana była z trudnego charakteru i kontrowersyjnych zachowań. Nikt jednak nie spodziewał się, do czego jest zdolna się posunąć w walce o medale. Gdy jej główna konkurentka, Nancy Kerrigan, została zaatakowana przez nieznanego sprawcę, nikt nie podejrzewał, że była to cynicznie zaplanowana napaść, która miała utorować Harding drogę na olimpijskie podium.

Film otrzymał 3 nominacje do Oscara®, w tym dla Margot Robbie i Allison Janney za rolę pierwszo- i drugoplanową.

Powodzenia!

Pytanie konkursowe

Opisz znanego i kontrowersyjnego człowieka, który jest dla ciebie inspiracją.

Podpowiedź

Wielcy ludzie często otoczeni są kontrowersjami i podzielonymi opiniami. Przedstaw nam swoją ulubioną, kontrowersyjną postać i powiedz nam, co takiego Cię w niej fascynuje!

Nagroda

3 podwójne zaproszenia na Ladeis Night, 22 lutego o godzinie 19.30 do Cinema City Wrocław Korona.

Liczba zwycięzców: 3

Zakończenie konkursu

wtorek, 20 lutego 2018, 12:00

Lista zwycięzców

 • - Martyna Piórkowska , 506***196
 • - Gabriela Pomirko , 721***984
 • - Łukasz Żeleźny , 727***808

Odbiór nagrody

e-mail (Imię i nazwisko zwycięzcy przesłane na adres mailowy. Wejście na wydarzenie po podaniu nazwiska przez zwycięzcę.)

Regulamin

 1. Osoby, które udzieliły prawidłowej odpowiedzi, będą brały udział w procesie przyznawania nagród. W przypadku konkursów otwartych udział w przyznawaniu nagród wezmą wszystkie nadesłane odpowiedzi.
 2. Każdy może udzielić TYLKO jednej odpowiedzi w danym konkursie, chyba że treść konkursu stanowi inaczej.
 3. Dopuszczalne jest wzięcie udziału w większej liczbie konkursów.
 4. O wygranej informujemy drogą mailową oraz publikujemy listę zwycięzców w treści konkursu, chyba że treść konkursu stanowi inaczej.
 5. Informacja o sposobie odbioru nagrody znajduje się w treści konkursu.
 6. Jeśli wiesz, że nie będziesz w stanie odebrać nagrody - poinformuj nas o tym mailowo konkursy@newsello.pl. Nagroda zostanie ponownie rozlosowana/przyznana.
 7. Na odbiór nagród, bądź poinformowanie nas o wysyłce nagrody za pośrednictwem poczty masz 7 dni roboczych od dnia publikacji listy zwycięzców, chyba że treść konkursu stanowi inaczej.
 8. Adres do wysyłki nagrody należy podać w mailu zwrotnym informującym o wygranej.

Powodzenia!
Newsello.pl

Ladies Night: Jestem Najlepsza. Ja, Tonya. 3 podwójne bilety do Cinema City!