Newsello.pl

Magia różności – kulturalny pakiet czeka na ciebie!

Magia różności – kulturalny pakiet czeka na ciebie!

Nie pamiętacie już nawet kiedy ostatnio obejrzeliście jakiś dobry film? Nie wiecie co czytać? W kółko odsłuchujecie te same, ulubione kawałki? Cóż, mam coś co powinno Wam się spodobać!

W natłoku codziennych obowiązków, zdarza nam się zapomnieć o tym, by na chwilę odetchnąć i naładować baterie... dlatego teraz, specjalnie dla was mamy specjalne pakiety kulturalne!

Co jakiś czas, na naszym portalu odbywać się będą specjalne konkursy, w których do wygrania będą pakiety filmów, książek lub płyt muzycznych!

W tej edycji, mamy dla was 2 mieszane pakiety "Magia Różności", w skład których wchodzą:

 • Książka Anima Vilis (2010) autorstwa Krzystofa T. Dąbrowskiego;
 • Film Czarownik i biały wąż (2011);
 • Płyta Naczynia Połączone (2012).

By móc zdobyć jeden z nich, będziecie musieli odpowiedzieć na nasze pytanie konkursowe! Pamiętajcie tylko, konkurencja nie śpi, więc niech wasze odpowiedzi będą jak najciekawsze :)

Powodzenia!

Pytanie konkursowe

Możesz wybrać sobie JEDNĄ supermoc! Opowiedz nam o niej i uzasadnij, dlaczego wybierasz właśnie ją!

Nagroda

Pakiet "Magia Różności" [Film "Czarownik i biały wąż" (2011), Książka "Anima Vilis" autorstwa Krzysztofa T. Dąbrowskiego, Płyta "Naczynia Połączone" (2012)]

Liczba zwycięzców: 2

Zakończenie konkursu

czwartek, 26 kwietnia 2018, 12:00

Lista zwycięzców

 • - Mateusz Bandrowski , 793***173 (Pakiet "Magia Różności" [Film "Czarownik i biały wąż" (2011), Książka "Anima Vilis" autorstwa Krzysztofa T. Dąbrowskiego, Płyta "Naczynia Połączone" (2012)])
 • - Monika Fularska , 504***403 (Pakiet "Magia Różności" [Film "Czarownik i biały wąż" (2011), Książka "Anima Vilis" autorstwa Krzysztofa T. Dąbrowskiego, Płyta "Naczynia Połączone" (2012)])

Odbiór nagrody

osobiście, poczta (nagrody do odebrania w siedzibie portalu, ul. Aleksandra Ostrowskiego 7, I piętro, sektor E, pokój 316 we Wrocławiu. Do zwycięzców spoza Wrocławia nagrody wyślemy na adres podany w mailu zwrotnym.)

Regulamin

 1. Przy wyborze zwycięzców, oceniane będą wszystkie nadesłane odpowiedzi.
 2. Każdy może udzielić TYLKO jednej odpowiedzi w danym konkursie, chyba że treść konkursu stanowi inaczej.
 3. Dopuszczalne jest wzięcie udziału w większej liczbie konkursów.
 4. O wygranej informujemy drogą mailową.
 5. Informacja o sposobie odbioru nagrody znajduje się w treści konkursu.
 6. Jeśli wiesz, że nie będziesz w stanie odebrać nagrody - poinformuj nas o tym mailowo konkursy@newsello.pl. Nagroda zostanie przyznana komuś innemu.
 7. Na odbiór nagród, bądź poinformowanie nas o wysyłce nagrody za pośrednictwem poczty masz 7 dni roboczych od dnia publikacji listy zwycięzców, chyba że treść konkursu stanowi inaczej.
 8. Adres do wysyłki nagrody należy podać w mailu zwrotnym informującym o wygranej.

Powodzenia!
Newsello.pl