Newsello.pl

Majowe „Ladies Night” czyli „Pozycja obowiązkowa” w kalendarzu każdej kobiety! Do wygrania, 2 podwójne bilety! [Wrocław]

Majowe „Ladies Night” czyli „Pozycja obowiązkowa” w kalendarzu każdej kobiety! Do wygrania, 2 podwójne bilety! [Wrocław]

Ladies Night!

Kolejny wyjątkowy wieczór dla Pań przygotowany przez Cinema City w ramach cyklu „Ladies Night” odbędzie się w czwartek 24 maja o godz. 19:30.

Majowe „Ladies Night” to pozycja obowiązkowa dla każdej kobiety, a także doskonała okazja by razem z Cinema City świętować nadchodzący Dzień Matki! Bilet na Ladies Night może być doskonałym prezentem dla ukochanej mamy.

„Ladies Night” to wydarzenie, podczas którego Panie mogą spędzić czas z przyjaciółkami, uczestniczyć w konkursach i wygrywać drobne nagrody czy skorzystać z porad specjalistów z różnych dziedzin. Na powitanie wszystkie uczestniczki otrzymują zestaw upominków. Zawsze program uświetnia przedpremierowa projekcja lekkiego, kobiecego filmu. W maju zostanie pokazana komedia „Pozycja obowiązkowa”.

Dodatkowo, specjalnie dla Was, dajemy możliwość wygrania jednego z 2 podwójnych zaproszeń na Ladies Night w Cinema City Wrocław Korona. Wystarczy, że odpowiecie na nasze pytanie konkursowe, a wasza odpowiedź najbardziej spodoba się naszej redakcji ;)

Pozycja Obowiązkowa

Tytuł może nasuwać różne skojarzenia, ale nawiązuje do klubu książki. Główne bohaterki, cztery dojrzałe kobiety, spotykają się regularnie i dyskutują o obowiązkowych pozycjach do przeczytania. Pewnego razu jedna z nich prezentuje znany na całym świecie bestseller „Pięćdziesiąt twarzy Greya” jako bardzo inspirujący. Początkowo zaskoczone i onieśmielone przyjaciółki, szybko ulegają urokowi zmysłowego Greya. Nie przejmują się swoim wiekiem, przeciwnie, uważają, że życie jest za krótkie, by rezygnować z przyjemności. Szalone bohaterki postanawiają nie tracić czasu i decydują się odkryć nowe oblicza miłości.

„Pozycja obowiązkowa” to znakomita komedia, której mocną stroną jest nie tylko wyjątkowa obsada, ale i niebanalna fabuła pełna humoru. W rolach głównych wystąpiły laureatki Oscara®: Diane Keaton, Jane Fonda, Mary Steenburgen oraz nominowana do Nagrody Akademii Candice Bergen. Przyjdź i spędź z nimi niezapomniany wieczór w Cinema City!

 

Pytanie konkursowe

Opowiedz o dziele, które zmieniło Twój pogląd na jakiś temat.

Podpowiedź

Czasami natrafiamy historie, które wywracają nasz światopogląd do góry nogami! Co było dla Ciebie takim dziełem?

Nagroda

Podwójne zaproszenie na majowe Ladies Night – wydarzenie organizowane specjalnie dla kobiet przez Cinema City Wrocław Korona

Liczba zwycięzców: 2

Zakończenie konkursu

wtorek, 22 maja 2018, 12:00

Lista zwycięzców

  • - Katarzyna Litner , 662***299 (Podwójne zaproszenie na majowe Ladies Night – wydarzenie organizowane specjalnie dla kobiet przez Cinema City Wrocław Korona)
  • - klaudia28 Miniuk , 696***604 (Podwójne zaproszenie na majowe Ladies Night – wydarzenie organizowane specjalnie dla kobiet przez Cinema City Wrocław Korona)

Odbiór nagrody

e-mail (Imię i nazwisko zwycięzcy przesłane na adres mailowy. Wejście na wydarzenie po okazaniu dowodu osobistego przez zwycięzcę w kasie kina Cinema City Wrocław Korona)

Regulamin

  1. Przy wyborze zwycięzców, oceniane będą wszystkie nadesłane odpowiedzi.
  2. Każdy może udzielić TYLKO jednej odpowiedzi w danym konkursie, chyba że treść konkursu stanowi inaczej.
  3. Dopuszczalne jest wzięcie udziału w większej liczbie konkursów.
  4. O wygranej informujemy drogą mailową oraz publikujemy listę zwycięzców w treści konkursu, chyba że treść konkursu stanowi inaczej.
  5. Informacja o sposobie odbioru nagrody znajduje się w treści konkursu.
  6. Jeśli wiesz, że nie będziesz w stanie odebrać nagrody - poinformuj nas o tym mailowo konkursy@newsello.pl. Nagroda zostanie ponownie rozlosowana/przyznana.
  7. Na odbiór nagród, bądź poinformowanie nas o wysyłce nagrody za pośrednictwem poczty masz 7 dni roboczych od dnia publikacji listy zwycięzców, chyba że treść konkursu stanowi inaczej.
  8. Adres do wysyłki nagrody należy podać w mailu zwrotnym informującym o wygranej.

Powodzenia!
Newsello.pl