Newsello.pl

„Raz się żyje” czyli kwietniowe Ladies Night na wesoło... Do wygrania 3 podwójne zaproszenia do Cinema City Wrocław Korona!

„Raz się żyje” czyli kwietniowe Ladies Night na wesoło... Do wygrania 3 podwójne zaproszenia do Cinema City Wrocław Korona!

Ladies Night!

Ladies Night – wyjątkowy wieczór tylko dla pań w Cinema City w kwietniu zorganizowany zostanie w bardzo komediowym nastroju. Głównym punktem programu będzie pokaz przedpremierowy „Raz się żyje”, filmu pozwalającego się odstresować w gronie przyjaciółek i zapomnieć o codziennych troskach.

Podczas imprezy uśmiech na twarzach wszystkich Pań wywoła nie tylko zabawny film, ale też rozmaite niespodzianki oraz konkursy z wartościowymi nagrodami! Panie będą mogły skorzystać z porad specjalistów z przeróżnych dziedzin. Każda uczestniczka otrzyma również prezent powitalny. Cinema City zaprasza na Ladies Night już w czwartek 19 kwietnia o godz. 19:30. To wspaniała propozycja na spędzenie uroczego, wiosennego wieczoru w gronie koleżanek!

Dodatkowo, specjalnie dla Was, dajemy możliwość wygrania jednego z 3 podwójnych zaproszeń na Ladies Night w Cinema City Wrocław Korona. Wystarczy, że odpowiecie na nasze pytanie konkursowe, a wasza odpowiedź najbardziej spodoba się naszej redakcji ;)

Raz się żyje

Głównym bohaterem komedii „Raz się żyje” jest Harold – pracownik korporacji prowadzący ustabilizowane życie. Codziennie po pracy wraca do domu na przedmieściach, gdzie czeka na niego kochająca żona. Ich sielankowe życie zostaje nagle zaburzone, gdy Harold odkrywa, że przez lata był oszukiwany przez „przyjaciela” z pracy. Mężczyzna postanawia odegrać się podczas podróży służbowej do Meksyku. Teoretycznie niezawodny plan okazuje się nie być wystarczająco dopracowany, by przechytrzyć spiskowców z meksykańskich karteli. Harold będzie zmuszony skorzystać z pomocy pewnej młodej Amerykanki. Z pozoru niezaradna turystka, która nie skrzywdziłaby nawet muchy, okaże się mieć naprawdę ostre pazurki i głowę na karku. Czy pomoże Haroldowi w zdobyciu niemałej fortuny? Przekonajcie się same podczas Ladies Night!

 

Pytanie konkursowe

Szalony czy spokojny styl życia? Co jest wg Ciebie lepsze? Uzasadnij!

Nagroda

Podwójne zaproszenie na Ladies Night – wydarzenie organizowane specjalnie dla kobiet przez Cinema City Wrocław Korona.

Liczba zwycięzców: 3

Zakończenie konkursu

wtorek, 17 kwietnia 2018, 12:00

Lista zwycięzców

 • - Kamila Maćkowiak , 509***543 (Podwójne zaproszenie na Ladies Night – wydarzenie organizowane specjalnie dla kobiet przez Cinema City Wrocław Korona.)
 • - Kaja Babiarz , 579***720 (Podwójne zaproszenie na Ladies Night – wydarzenie organizowane specjalnie dla kobiet przez Cinema City Wrocław Korona.)
 • - Monika Fularska , 504***403 (Podwójne zaproszenie na Ladies Night – wydarzenie organizowane specjalnie dla kobiet przez Cinema City Wrocław Korona.)

Odbiór nagrody

e-mail (Imię i nazwisko zwycięzcy przesłane na adres mailowy. Wejście na wydarzenie po okazaniu dowodu osobistego przez zwycięzcę w kasie kina Cinema City Wrocław Korona.)

Regulamin

Regulamin

 1. Przy wyborze zwycięzców, oceniane będą wszystkie nadesłane odpowiedzi.
 2. Każdy może udzielić TYLKO jednej odpowiedzi w danym konkursie, chyba że treść konkursu stanowi inaczej.
 3. Dopuszczalne jest wzięcie udziału w większej liczbie konkursów.
 4. O wygranej informujemy drogą mailową oraz publikujemy listę zwycięzców w treści konkursu, chyba że treść konkursu stanowi inaczej.
 5. Informacja o sposobie odbioru nagrody znajduje się w treści konkursu.
 6. Jeśli wiesz, że nie będziesz w stanie odebrać nagrody - poinformuj nas o tym mailowo konkursy@newsello.pl. Nagroda zostanie ponownie rozlosowana/przyznana.
 7. Na odbiór nagród, bądź poinformowanie nas o wysyłce nagrody za pośrednictwem poczty masz 7 dni roboczych od dnia publikacji listy zwycięzców, chyba że treść konkursu stanowi inaczej.
 8. Adres do wysyłki nagrody należy podać w mailu zwrotnym informującym o wygranej.

Powodzenia!
Newsello.pl