Newsello.pl

Tańcząc na czubkach palców – wygraj świetną książkę!

Tańcząc na czubkach palców – literatura dla kobiet w najlepszym wydaniu! [fot. materiały prasowe]

Motywacja do bardzo ważna rzecz, zwłaszcza w świecie pełnym wyzwań. Czy robisz to co robisz dla swoich bliskich? A może po to, by pokazać swoim wrogom, na co cię stać?

Życie jest pełne niespodzianek i sytuacji, w których trzeba walczyć o swoje szczęście. Jak poradzić sobie w tym żywiołowym i niespokojnym tańcu życia? Odpowiedzi, można szukać w nowej książce Gabrieli Anny Kańtor "Tańcząc na czubkach palców", którą możecie wygrać w tym właśnie konkursie!

By ją zdobyć, wystarczy, że odpowiecie na nasze pytanie konkursowe! Pamiętajcie tylko – konkurencja nie śpi, więc niech wasze odpowiedzi będą jak najbardziej ciekawe :)

Pytanie konkursowe

Co daje Ci siłę? Opowiedz o tym, co cię napędza!

Podpowiedź

Nagroda

Książka "Tańcząc na czubkach palców" autorstwa Gabrieli Anny Kańtor od Wydawnictwa MG

Liczba zwycięzców: 3

Zakończenie konkursu

piątek, 25 maja 2018, 12:00

Lista zwycięzców

 • - Agnieszka Szczygieł , 667***827 (Książka "Tańcząc na czubkach palców" autorstwa Gabrieli Anny Kańtor od Wydawnictwa MG)
 • - Viola Bujak , 796***046 (Książka "Tańcząc na czubkach palców" autorstwa Gabrieli Anny Kańtor od Wydawnictwa MG)
 • - Katarzyna Bieleń , 609***275 (Książka "Tańcząc na czubkach palców" autorstwa Gabrieli Anny Kańtor od Wydawnictwa MG)

Odbiór nagrody

kurier (Zwycięzców prosimy o podanie danych do przesyłki w odpowiedzi na maila informującego o wygranej celem wysłania nagrody. Dane te mogą być przekazane do Organizatora konkursu, który to bezpośrednio te nagrody będzie wysyłał)

Regulamin

 1. Przy wyborze zwycięzców, oceniane będą wszystkie nadesłane odpowiedzi.
 2. Każdy może udzielić TYLKO jednej odpowiedzi w danym konkursie, chyba że treść konkursu stanowi inaczej.
 3. Dopuszczalne jest wzięcie udziału w większej liczbie konkursów.
 4. O wygranej informujemy drogą mailową oraz publikujemy listę zwycięzców w treści konkursu, chyba że treść konkursu stanowi inaczej.
 5. Informacja o sposobie odbioru nagrody znajduje się w treści konkursu.
 6. Jeśli wiesz, że nie będziesz w stanie odebrać nagrody - poinformuj nas o tym mailowo konkursy@newsello.pl. Nagroda zostanie ponownie przyznana.
 7. Na odbiór nagród, bądź poinformowanie nas o wysyłce nagrody za pośrednictwem poczty masz 7 dni roboczych od dnia publikacji listy zwycięzców, chyba że treść konkursu stanowi inaczej.
 8. Adres do wysyłki nagrody należy podać w mailu zwrotnym informującym o wygranej.

Powodzenia!
Newsello.pl